خرید سرور اختصاصی OVH

سرورهای اختصاصی ovh بهترین انتخاب برای داشتن یک سرور با کیفیت بالا آنتی دی داس ..ای پی از لوکیشنهای مختلف تا 256 عدد.سرور اختصاصی فرانسه سرور اختصاصی آلمان سرور اختصاصی انگلیس سرور اختصاصی هلند سرور اختصاصی سنگاپور در این دیتاسنتر ارائه میشود

194 1943109 dedicated servers dedicated server png transparent png removebg preview

دیتاسنتر ovh یکی از بزرگترین مرکز داده در اروپا که به دلیل پینگ مناسب به ایران و ارائه ای پی تا ۲۵۶ عدد از لوکیشنهای مختلف  (BE-CH-CZ-DE-ES-FI-FR-GB-IE-IT-LT-NL-PL-PT ) و از همه مهمتر  آنتی دی داس (Anti DDoS) سخت افزاری رایگان تا ۹۰ گیگ باعث شده این دیتاسنتر به یکی از دیتاسنترهای مطرح و نامی تبدیل شود .

شما با خرید سرور اختصاصی OVH از سروای تی ، می توانید به صورت کاملاً مستقیم به پنل سرور اختصاصی خود دسترسی داشته باشید و بدون نیاز به ارسال تیکت کلیه فرایند های مورد نیاز روی سرور را به صورت کاملاً مستقیم و انجام دهید .در حال حاضر سروای تی امکان ارائه کلیه سرور های ارائه شده از دیتاسنتر OVH به مشتریان خود را دارد ، همچنین شما می توانید سرور خود را در صورت نیاز به صورت کاملاً مدیریت شده از سروای تی دریافت نمایید و کلیه خدمات مدیریت سرور را به تیم متخصص فنی سروای تی در امور مدیریت سرور های اختصاصی واگذار نمایید .

با خرید سرور اختصاصی OVH  از مجموعه سروای تی شما میتوانید ای پی از لوکیشنهای مختلف که در بالا نام برده شد بصورت یک بار و برای ماهای بعد کاملا رایگان سفارش دهید تعدا مجاز سفارش ای پی برای هر سرور 256 عدد میباشد

 

به دلیل نوسانات شدید ارزی کشور و تغییر قیمت های ارزی هر روز و عدم تعادل بازار ارزی مجبوریم برای ارائه سرویسهای این دیتاسنتر قیمت بروز ارائه دهیم لذا سرویسهایی که مد نظر دارید را از طریق تیکت یا تلگرام و یا تماس تلفنی قیمت بروز آن بصورت ریالی را جویا شده و اقدام به درخواست ثبت سفارش بفرمائید.

برای خرید سرور اختصاصی OVH بر روی لینک زیر کلیک کرده و بعد از انتخاب سرور مورد نظر ان را از طریق ناحیه کاربری اقدام به سفارش کنید

همچنین سرورهای دیتاسنتر سویواستار که یکی از زیر مجموعه های دیتاسنتر ovh میباشدنیز قابل سفارش هست. پکیجهای این دیتاسنتر از طریق لینک زیر قابل مشاهده هست

بعد از خرید سرور اختصاصی OVH نصب و راه اندازی اولیه سرورهای فوق بصورت رایگان میباشد . که شامل نصب مجازی ساز – تنظیم روتر – نصب انواع سیستم عاملهای لینوکس – نصب انواع سیستم عاملهای ویندوز-نصب انواع کنترل پنلهای هاستینگ مانند سیپنل -دایرکت ادمین پلسک و…
مدیریت پارتیشن بندی برای ارائه هاست دانلود بصورت رایگان
پارتیشن بندی صحیح برای استفاده از تمام فضای هاردها در لینوکس بصورت رایگان

بر روی تمامی سروریسها 5 دلار کارمزد لحاض شده و قیمت به روز محاسبه و ارائه میشود

جهت خرید سرور اختصاصی OVH لطفا به یکی از طریقهای زیر ارتباط بگیرید 

اطلاعات بیشتر برای خرید سرور اختصاصی OVH

## خرید سرور اختصاصی از شرکت OVH

شرکت OVH یکی از معتبرترین و بزرگترین ارائه‌دهندگان خدمات میزبانی و سرور اختصاصی در سطح جهان است. اگر به دنبال پایداری، امنیت، و عملکرد بالا برای پروژه‌ها و وب‌سایت‌های خود هستید، خرید سرور اختصاصی از OVH ممکن است یکی از بهترین انتخاب‌ها باشد. در این مقاله، با مزایا و ویژگی‌های خرید سرور اختصاصی از OVH آشنا خواهید شد.

### مزایای خرید سرور اختصاصی از OVH

#### 1. عملکرد بالا

سرورهای اختصاصی OVH از طراحی و سخت‌افزارهای با کیفیت و عملکرد بالا استفاده می‌کنند. این به معنای این است که شما می‌توانید برنامه‌ها و وب‌سایت‌های خود را با سرعت بیشتری اجرا کنید و تجربه بهتری را به کاربرانتان ارائه دهید.

#### 2. امنیت بالا

OVH به امنیت داده‌های شما اهمیت می‌دهد. سرورهای اختصاصی از ابزارهای امنیتی پیشرفته و مکانیسم‌های حفاظتی برخوردار هستند تا از حملات مخرب و افتراقی جلوگیری کنند.

#### 3. انتخاب گسترده سیستم عامل

با خرید سرور اختصاصی از OVH، شما می‌توانید سیستم عامل مورد نظر خود را انتخاب کنید. این امکان به شما اجازه می‌دهد تا بهترین سیستم عامل برای نیازهای خاص خود را انتخاب کنید.

#### 4. پشتیبانی 24/7

OVH پشتیبانی مشتریان 24/7 ارائه می‌دهد. این به معنای این است که شما همیشه می‌توانید با مشکلات یا پرسش‌های خود به تیم پشتیبانی مجرب آنها مراجعه کنید.

### چگونه سرور اختصاصی از OVH را خریداری کنید؟

خرید سرور اختصاصی از OVH بسیار ساده است. شما می‌توانید به وب‌سایت آنها مراجعه کرده و پلن مورد نظر خود را انتخاب کنید. سپس، سیستم به شما امکان انتخاب ویژگی‌ها و تنظیمات مخصوص خود را می‌دهد. بعد از تایید سفارش، سرور اختصاصی شما آماده بهره‌برداری خواهد بود.

### خلاصه

خرید سرور اختصاصی از OVH یکی از بهترین تصمیماتی است که می‌توانید برای پروژه‌هایتان بگیرید. این شرکت به ارائه سرویس‌های میزبانی با کیفیت بالا، عملکرد بالا، و امنیت قوی معروف است. برای اطلاعات بیشتر و خرید سرور اختصاصی خود، به وب‌سایت OVH مراجعه کنید.

این مقاله می‌تواند به عنوان محتوای اصلی برای صفحه‌ی مرتبط با خرید سرور اختصاصی از OVH در وب‌سایت شما استفاده شود. همچنین، می‌توانید مطالب دیگری نیز اضافه کرده و به جزئیات بیشتری در مورد خدمات و پلن‌های OVH پرداخته و لینک‌های ارتباطی برای خرید اضافه کنید.