هاست رایگان

هاست رایگان با دایرکت ادمین امکان عرضه صفحات شما به دنیای دیجیتال را به راحتی واقعیت می‌بخشد. با این سرویس، شما می‌توانید بدون هیچ هزینه‌ای، قدرتمندترین ابزارها را برای مدیریت وب‌سایت خود تجربه کنید. از امکانات متعدد این هاست رایگان ، می‌توان به پشتیبانی از زبان‌های برنامه‌نویسی متعدد، پنل کاربری کاربرپسند و قابلیت نصب آسان سایت سازها مانند وردپرس اشاره کرد. با این خدمت، دنیای وب برای شما به دسترسی رایگان می‌شود، بنابراین از این فرصت برای ارائه وب‌سایت خود به جهان استفاده کنید و شروع به رشد و توسعه کسب‌وکار یا پروژه‌های شخصی خود کنید.

هاست رایگان سیپنل

1گیگ

فضا

1 گیگ

ترافیک

نامحدود

دیتابیس

3 عدد

FTP

1 عدد

ساب دامنه

اد دامنه

بکاپ گیری

دایرکت ادمین

بدون تبلیغات

رایگان

چرا هاست رایگان ؟

گاهی پیش می اید که نیاز به راه اندازی سایت داریم اما به دلایل مختلف امکان هزینه کردن به صورت موقت یا دائم برای آن سایت را نداریم . یا گاهی برای یادگیری ها نیاز هست که بدون هزینه اقدام به یاد گیری کنیم یا موارد زیاد دیگری وجود دارد که ما را مجاب به استفاده از هاست رایگان خواهد کرد. از این رو مجموعه سروآی تی در جهت تسهیل موارد گفته شده و در جهت پیشرفت کاربران ایرانی اقدام به ارائه هاست رایگان کرده است .

در میان پنلهای هاستینگ موارد زیادی برای ارائه وجود دارد مانند سیپنل و دایرکت ادمین و پلسک و موارد زیاد دیگری رایگان و پولی ارائه میشود که بهترین این پنلها سیپنل میباشد که این پنل هم از لحاظ ظاهری و هم از لحاظ پرفورمنس و موارددگری در رده اول پنلهای هاستینگ قرار دارد.

مجموعه ما نیط برای پیشرفت جامعه برنامه نویسان و کاربران اقدام به ارائه هاست رایگان سینل میکند. امید است با بهره گیری از این هاست پرقدرت توانسته باشیم ولو یک قدم کوچک در جهت پیشبرد اهداف کاربران عزیز برداشته باشیم

cpanel یک کنترل پنل قدرتمند بسیار جذاب و کارامد میباشد