خرید سرور اختصاصی هلند

سرور اختصاصی هلند ارائه از دیتاسنتر حرفه ای ورلداستریم میباشد این دیتاسنتر حساسیت کمتری به ابیوزهایی مانند ابیوز کپی راید دارد  و همچنین این دیتاسنتر از کیفیت پورت بالاتری برخوردار هست . هر یک از سرورهای دیتاسنتر هلند قابل ارائه هست کافیه از طریق تیکت مشخصات درخواستی خود را با ما درمیان بگذارید

194 1943109 dedicated servers dedicated server png transparent png removebg preview
سرور اختصاصی هلند

NT1270v2

تماس بگیرید

هزار تومان/ ماهانه

NT3900X

تماس بگیرید

هزار تومان/ ماهانه

NT E-2336

تماس بگیرید

هزار تومان/ ماهانه

VDS4

تماس بگیرید

هزار تومان/ ماهانه

سرور اختصاصی هلند (Netherlands) سروای تی یک پیشنهاد برای کاربرانی که از ابیوزهایی مانند کپی رایت و موارد مشابه رنج میبرند مناسب میباشد .

دیتاسنترهای هلند نسبت به این موارد حساسیتی بسیار پائین از خود نشان میدهند طوری که در طول چندین ماها استفاده حتی یک ابیوز را نخواهید دید .

از سوی د یگر سرور اختصاصی هلند  بسیار با کیفیت و البته قیمتهای بسیار اقتصادی توسط مجموعه سروای تی ارائه میشود. به این سرورها سرور اختصاصی وارز نیز گفته میشود. سرور های ارائه شده از دیتاسنتر ورلداستریم میباشند.

در خصوص دیتاسنتر WorldStream

دیتاسنتر WorldStream هلند از بزرگ‌ترین دیتا سنترهای اروپا و محبوب‌ترین مرکز داده در هلند به شمار می‌رود. سرور اختصاصی هلند  به علت قیمت مناسب، آپ‌تایم بسیار بالا و حساسیت کمتر به قوانین کپی رایت و قوانین بین المللی، محبوبیت خاصی دارد مخصوصا بین کاربرانی که در جستجوی هاستینگی هستند که در عین اعتبار و امنیت، حساسیت کمتری به این موارد داشته باشد.

دیتا سنتر WorldStream در سال ۲۰۰۶ به عنوان یک شرکت ارائه دهنده‌ی خدمات اینترنت ( ISP ) در هلند شروع به کار کرد. سپس به یکی از معروف‌ترین شرکت‌های هاستینگ دنیا تبدیل شد و بسیاری از کاربران را برای خرید سرور اختصاصی هلند جذب کرد. اکنون دارای مشتریان بسیار زیادی از چین، آمریکا، آلمان، اسپانیا، ایران و بسیاری از کشورهای دیگر می‌باشد.

 

اطلاعات بیشتر برای خرید سرور نیمه اختصاصی