خرید سرور مجازی خارجی

خرید سرور مجازی خارج با بالاترین کیفیت و سرعت به همراه آپتایم ۹۹.۹٪ است.

در سرویس‌های سرور مجازی سروای تی از بروزترین تکنولوژی‌های مجازی‌ساز مانند KVM و VMware و سخت‌افزارهای پرقدرت استفاده میشود.

سرور های مجازی خارج از  دیتاسنترهای بزرگ و با کیفیت جهان ارائه میشود

خرید سرور مجازی آلمان
VPS1
400 هزار تومان
 • 1 گیگ رم اختصاصی
 • 2Core E2386G CPU
 • 35G-NVMe HDD
 • پهنای باند نامحدود
 • فرانسه-آلمان-انگلیس-آمریکا
VPS2
490 هزار تومان
 • 2 گیگ رم اختصاصی
 • 3Core E2386G CPU
 • 45G-NVMe HDD
 • پهنای باند نامحدود
 • فرانسه-آلمان-انگلیس-آمریکا
VPS3
590 هزار تومان
 • 3 گیگ رم اختصاصی
 • 4Core E2386G CPU
 • 55G-NVMe HDD
 • پهنای باند نامحدود
 • فرانسه-آلمان-انگلیس-آمریکا
VPS4
650 هزار تومان
 • 4 گیگ رم اختصاصی
 • 5Core E2386G CPU
 • 75G-NVMe HDD
 • پهنای باند نامحدود
 • فرانسه-آلمان-انگلیس-آمریکا
VPS8
900 هزار تومان
 • 8گیگ رم اختصاصی
 • 6Core E2386G CPU
 • 150G-NVMe HDD
 • پهنای باند نامحدود
 • فرانسه-آلمان-انگلیس-آمریکا

خرید سرور خارجی با مجازی‌ساز Virtualizor

سرورهای مجازی خارج، تجربه‌ی پیشرفته‌ای از vps و مدیریت سرور را تجربه کنید. ما با استفاده از مجازی‌ساز قدرتمند Virtualizor، به شما امکان می‌دهیم تا بدون نیاز به سخت‌افزار فیزیکی، منابع سرور مجازی خود را مدیریت کنید.نصب آسان سیستم عاملهای دلخواه فقط با چند  کلیلک ساده. 

 مشاهده میزان منابع و مصرف پهنای باند و سخت افزار سرور و امکانات فراوان دیگر

خرید سرور مجازی فرانسه

امکانات سرورهای مجازی خارج

سرور مجازی این کشور (فرانسه)یکی از یهترین گزینه ها برای نگهداری اطلاعات و میزبانی سایت هست. اما چرا فرانسه به یکی از بهترین کشور ها برای میزبانی ایرانی ها تبدیل شده؟ 
سرور های مجازی فرانسه از دیتاسنتر مشهور OVH ارایه می شوند.  OVH در سرور های فرانسه از جدید ترین و قدرتمند ترین سخت افزار های دنیا مانند هارد های NVME و رم DDR4 استفاده می کند که در دنیا کم نظیر هستند.
سرور های مجازی فرانسه در ایران بیشترین طرفدار را دارند و معمولا پر فروش ترین سرور های مجازی اروپا از فرانسه ارایه می شوند. یکی از نکات مهم در سرور های مجازی فرانسه پایین بودن پینگ آن ها برای ما ایرانی ها است.  پینگ سرور های فرانسه معمولا دو برابر از سرور های آمریکا سریع تر هستند.

خرید سرور فرانسه مناسب سایت های دانلود ،  وب سایت ،  هاستینگ ،  سرور دانلود ،  سرور کلش آف کلنز ، سرور ویندوز ، سرور لینوکس ، سایت های پربازدید ، شبکه های اجتماعی و …

 

چرا خرید سرور مجازی فرانسه ؟

پنل تحت وب برای سرور مجازی خارج

 سرور مجازی خارج شما قادر خواهید بود مدیریت کاملی بر روی سرور مجازی فرانسه خواهید داشت مانند نصب مجدد سیستم عامل تنها با چند کلیک مشاهده پهنای باند مصرفی دسنرسی کنسول به سرور و امکانات فراوران دیگر. نصب سیستم عاملهای مختلف مانند  انواع توزیع های لینوکس مانند ابونتو سنت او اس الما لینوکس و یا نصب نسخه هاس ویندوز مانند ویندوز 2012 ویندوز 2019 تنها با چند کلیک ساده انجام میشود

تصویر زیر پنلی هست که هنگام خرید سرور مجازی فرانسه در اختیار شما قرار خواهد گرفت

خرید سرور مجازی فرانسه

چرا سرور مجازی خارج؟

سرور مجازی فرانسه از دیتاسنتر OVH که یکی از بهترین و بزرگ‌ترین دیتاسنترها در جهان است.  سرور مجازی OVH فرانسه در امنیت کامل نگهداری می‌شود و با آپتایم،  سرعت و کیفیت بالا با هاردهای پسرعت و تحویل آنی و مدیریت کامل سرور ،  قابل خرید برای کاربران است. 

خرید سرور مجازی فرانسه

ترافیک نامحدود

هارد NVMe

پشتیبانی 24

کنترل پنل کامل

یک سرور مجازی (virtual private server- VPS) عملکردی مشابه سرور فیزیکی دارد؛  اما نرم‌افزار مجازی‌سازی اجازه می‌دهد تا منابع آن از سیستم فیزیکی انتزاع شود. هر سرور مجازی می‌تواند سیستم عامل، برنامه‌ها و بارهای کاری خود را بدون تاثیر بر سایر منابع سیستم میزبان اجرا کند.

سرور مجازی چیست ؟

خرید سرور مجازی فرانسه

سرور مجازی فرانسه

برای خرید سرور مجازی فرانسه نیز میتوانید از همین پلنخا انتخاب و در هنگام سفارش محل سرور را سرور مجازی فرانسه قرار دهید سرورهای فرانسه از دیتاسنتر پرقدرت و نام آشنا OVH ارائه میشود این دینتاسنتر یکی از محبوبترین و بنامیتیریندیتاسنترهای جهان میباشد که با ارائه سرورهای پرقدرت و شبکه خوب و همچنین مجهز به آنتی دی داس توانسته مشترکین خود را راضی نگه دارد .

سرور مجازی فرانسه بر روی بهترین سخت افزار و پورت قوی و همچنین هاردهای نسل جدید NVMe بر روی شبکه فوق قدرتمند توسط ما مجازی سازی شده و ارائه میشود  شما با خرید سرور مجازی فراسه یک یک پنل تحت وب هم دریافت خواهید کرد که توانایی نصب انواع سیستم عاملها را با یک کلیک خواهید داشت همچنین در سرورمجازی فرانسه امکان مانیتورینگ کامل منابع سرور و پورت سرور را خواهید داشت.شما با خرید سرور خارج میتوانید با انتخاب کشور فرانسه از این سرورهای پرقدرت بهرمند شوید.

خرید سرور مجازی

سرور مجازی آلمان

سرور مجازی المان از دیتاسنتر بزرگ و نام آشنا هتزنر ارائه میشود شما با خرید سرور مجازی المان هتزنر به یک سرور مجازی با قدرت و پینگ پائین به ایران خواهید رسید که این سرور ها نیز بر روی بستری امن و سخت افزاری بسیار پرقدر با پورت شبکه قدرتمند با مجازی ساز KVM و دارای کنترل پنل حرفه ای که نصب سیستم عامل را با یک کلیک و مدیریت سرور و مشاهده مصارف سخت افزاری و پهنای باند سرور و همچنین ریبوت و خاموش روشن کردن سرور ارائه میشود .

ما همیشه سعی داشتیم تا با در نظر گرفتن نیازهای مشترکین عزیز سرویسهایی جهت حل این نیازها ارئه بدیم هتزنر نیز یکی از این اندیشه های ما برای نیازهای شماست خرید سرور مجازی المان یا همان vps المان یک گزینه مناسب البته با قیمتهای بصرفه برای نیازهای در زمینه های مختلف همچنین لازم به توضیح هست این سرورها بر روی هارد های NVMe که یک هارد بسیار پرسرعت و کارایی بالا هست ارائه میشود 

خرید سرور مجازی hk'gds

سرور مجازی آمریکا

در حال حاضر سرور مجازی آمریکا یا همان vps آمریکا از کلادهتزنر ارائه میشود سرورهای ارائه شده از کلاد هتزنر بسیار کیفیت عالی دارند و شما میتوانید برای کارهای روزمره میزبانی سایتها و موارد دیگر از این سرورهای امریکا استفاده کنید.

 با خرید سرور مجازی آمریکا و انتخاب سیستم عامل با نیاز خود مثل ویندوز یا لینوکس ما آن را نصب و به صورت کامل در اختیار شما قرار خواهیم داد .

معمولا سرورهای مجازی آمریکا برای کارهایی مانند استفاده برای پی پال و اپل ای دی و موارد مشاهبه کاربرد خوبی دارنداز این رو ما همیشه سعی کردیم ای پی اختصاصی شما فقط منحصر به فرد خودتان باشد و حتما تا وقتی که سرورتان را تمدید میکنید این ای پی تغییر پیدا نخواهد کرد.

هارد این سرورها برای بالا بردن کارایی سرور از نوع NVMe انتخاب میشود و شما با خیلی راحت و بدون نگرانی از افت کیفیت میتوانید از آنها استفاده کنید

خرید سرور مجازی آمریکا

سرور مجازی انگلیس

برای خرید سرور مجازی انگلیس نیز میتوانید از همین پلنخا انتخاب و در هنگام سفارش محل سرور را سرور مجازی فرانسه قرار دهید سرورهای لتگلیس از دیتاسنتر پرقدرت و نام آشنا OVH ارائه میشود این دینتاسنتر یکی از محبوبترین و بنامیتیریندیتاسنترهای جهان میباشد که با ارائه سرورهای پرقدرت و شبکه خوب و همچنین مجهز به آنتی دی داس توانسته مشترکین خود را راضی نگه دارد .

سرور مجازی انگلیس بر روی بهترین سخت افزار و پورت قوی و همچنین هاردهای نسل جدید NVMe بر روی شبکه فوق قدرتمند توسط ما مجازی سازی شده و ارائه میشود  شما با خرید سرور مجازی فراسه یک یک پنل تحت وب هم دریافت خواهید کرد که توانایی نصب انواع سیستم عاملها را با یک کلیک خواهید داشت همچنین در سرورمجازی انگلیس امکان مانیتورینگ کامل منابع سرور و پورت سرور را خواهید داشت.شما با خرید سرور خارج میتوانید با انتخاب کشور انگلیس ئاز این سرورهای پرقدرت بهرمند شوید.