سرور مجازی ایران نامحدود

تاریخ انتشار 

تاریخ انتشار:

تاریخ بروزرسانی :

انواع سرورهای مجازی

سرور مجازی ایران نامحدود سروری است که کاربردهای زیادی در حوزه‌های مختلف از جمله بازی‌سازی، برنامه‌نویسی، پیاده‌سازی پیام‌رسان‌های اختصاصی، مدیریت پروژه و … دارد و می‌تواند به شما کمک کند تا سرعت بالایی را برای دسترسی کاربران خود فراهم کنید. از طرف دیگر این سرورها برای سایت‌های فروشگاهی و خدماتی نیز گزینه مناسبی هستند. برای این‌که بتوان یک سرور مجازی ایران خوب را تهیه کرد باید با ویژگی‌ها و کاربردهای این سرورها آشنا شد و معیارهای انتخاب آنها را شناخت.

سرور مجازی ایران نامحدود
انواع سرورهای مجازی

میزبانی از سایت‌ها و اپلیکیشن‌های مختلف با سرور مجازی ایران

سرور مجازی ایران نامحدود این امکان را برای کاربران فراهم می‌کند تا بتوانند بدون نگرانی درباره حجم دانلود و آپلود خود بتوانند انواع سایت‌ها را پیاده‌سازی کنند. نامحدود بودن ترافیک این سرورها به صاحبان سایت‌ها و اپلیکیشن‌های مختلف این امکان را می‌دهد تا بتوانند بدون دغدغه درباره تعداد کاربران خود بتوانند از سرعت بالای این سرورها استفاده کنند. برای مثال کاربرانی که دارای سایت‌های فروشگاهی هستند که روزانه هزاران نفر از سایت آنها دیدن می‌کنند می‌توانند این سرورهای مجازی را برای سایت خود تهیه کنند.


مزیت اصلی این سرورها نسبت به هاست‌های عادی این است که اولا سرور آنها داخل ایران قرار دارد و به همین علت نیز سرعت دسترسی بالایی را به مشتریان ارائه می‌دهد و در ادامه دارای ترافیک نامحدودی هستند. پس حتی سایت‌های دانلود نیز می‌توانند از مزیت مهم سرورهای مجازی نامحدود ایران بهره‌مند شوند.

سرور مجازی ایران نامحدود
مزایای مهم سرور مجازی ایران

سرور مجازی ایران نامحدود چه مزایایی دارد؟

در جدول زیر به بررسی مزایای اصلی سرور مجازی ایران ترافیک نامحدود پرداخته و توضیحاتی را ارائه داده‌ایم:

مزایای سرور مجازی نامحدود ایرانتوضیحات
هزینه مناسباین سرورها دارای هزینه مناسبی هستند و نیازی به پرداخت مبالغ بالا برای خرید دلاری سرورهای خارجی وجود ندارد.
پایداری بالاپایداری بالای این سرورها به کاربران اجازه می‌دهد تا بتوانند در هر لحظه به سایت شما دسترسی پیدا کنند. همین آپتایم بالا نیز روی ماندگاری و عملکرد مداوم سایت و اپلیکیشن‌های مشتریان تاثیرگذار خواهد بود.
سرعت بسیار خوبچون این سرورها داخل ایران قرار دارند نسبت به سرورهای خارجی و بین‌المللی سرعت دسترسی بالاتری را به شما ارائه می‌دهند.
استفاده از تکنولوژی‌های NVMeتکنولوژی‌های NVMe فضای ذخیره‌سازی بالایی را به شما ارائه می‌دهند. پس می‌توان حجم بالایی از داده‌ها و اطلاعات مختلف را درون آنها ذخیره کرده و امکان دسترسی به این اطلاعات را فراهم کرد.
دسترسی فیزیکی راحتکسب‌وکارهای مختلف ممکن است نیازمند این باشند که در بازه‌های زمانی مختلف به سرور دسترسی فیزیکی پیدا کرده و اطلاعات را بارگذاری کنند. دسترسی فیزیکی به این اطلاعات در سرورهای مجازی ایران ساده است؛ چراکه محل استقرار سرورها داخل خود ایران است.
امکان سفارشی‌سازیسفارشی‌سازی این سرورها ساده و راحت است. آنها قابلیت‌ها و امکاناتی را در اختیار مشتریان قرار می‌دهند تا بتوانند با کمی برنامه‌نویسی قابلیت‌های مختلف این سرورها را شخصی‌سازی کنند.
سرور مجازی ایران نامحدود
کاربردهای سرور مجازی ایران

چه افرادی می‌توانند از سرور مجازی ایران نامحدود استفاده کنند؟

کسب‌وکارهای مختلف می‌توانند از مزایای سرور مجازی ایران نامحدود استفاده کرده و از مزایای آن بهره‌مند شوند. از جمله این کسب‌وکارها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • افرادی که سایت یا اپلیکیشن فروشگاهی و خدماتی دارند.
 • افرادی که در زمینه بازارهای مالی فعالیت دارند.
 • کسب‌وکارهایی که نیازمند دریافت نسخه پشتیبانی از اطلاعات خود هستند.
 • راه‌اندازی سرویس‌های VoIP
 • افزایش امنیت اطلاعات در مدیریت پروژه‌ها
 • کسب‌وکارهای فعال در حوزه برنامه‌نویسی
 • افرادی که در زمینه بازی‌سازی یا گیمینگ فعالیت دارند
 • و …

معیارهای انتخاب سرور مجازی ایران نامحدود

برای انتخاب یک سرور مجازی ایران نامحدود کاربران نیازمند این خواهند بود که معیارهای انتخاب را بررسی کرده و بر اساس نیازی که دارند بهترین گزینه را انتخاب کنند. از جمله این معیارها عبارت‌اند از:
 1. CPU: پردازنده مرکزی قدرت و سرعت پردازش را تعیین می‌کند که باید بر اساس تعداد درخواست‌های سرور آن را تعیین کرد.
 2. RAM: میزان رم مشخص می‌کند که تا چه حد درخواست‌ها و برنامه‌های مختلف در سرور قابل اجرا هستند. هرچه این عدد بالاتر باشد امکان اجرای نرم‌افزارهای پیشرفته‌تر فراهم می‌شود.
 3. نوع هارد دیسک: نوع هارد دیسک سرعت دسترسی به اطلاعات را مشخص می‌کند. هارد دیسک‌هایی مانند SSD بالاترین سرعت دسترسی به اطلاعات را فراهم می‌کنند.
 4. دیتاسنتر: دیتاسنتر انتخاب شده نیز می‌تواند تاثیر زیادی روی نحوه دسترسی به اطلاعات داشته باشد.
 5. نوع تحویل: اکثر کسب‌وکارها به دنبال این هستند که سرورهای مجازی خریداری شده را خیلی سریع تحویل بگیرند. پس قابلیت تحویل آنی معیار مهم دیگری است که باید در نظر گرفته شود.
سرور مجازی ایران نامحدود
نظارت روی سرور مجازی

نحوه نظارت روی سرور مجازی به چه شکل است؟

سرور مجازی ایران نامحدود این امکان را برای کاربران فراهم می‌کند تا بتوانند نظارت دقیقی روی مصرف منابع در سرور داشته باشند و به این ترتیب بتوانند عملکرد آن را بهینه‌سازی کنند. ارائه‌دهندگان این سرویس‌ها معمولا امکان مدیریت صفر تا صدی را برای کاربران فراهم می‌کنند. به همین علت است که بخش‌های مختلف این سرورها قابلیت شخصی‌سازی را دارند. از طرف دیگر می‌توان قابلیت‌های امنیتی این سرورها را نیز سفارشی‌سازی کرد و به این ترتیب امنیت آنها را ارتقا داد.


در بسیاری از موارد مدیریت پیش‌فرض نامناسب کسب‌وکار کاربران است و همین موضوع نیز باعث کاهش سرعت و عملکرد سرور می‌شود. زمانی که کاربران خودشان بتوانند سرور را مدیریت کنند این مشکلات عملکردی به میزان زیادی کاهش پیدا می‌کند و همین موضوع نیز در نهایت باعث افزایش سرعت و بهبود عملکرد این سرورها می‌شود.

551 min
انواع سرورهای مجازی

سرور مجازی ایران نامحدود دارای چند نوع است؟

سرور مجازی ایران نامحدود در دو نوع ویندوزی و لینوکسی به کاربران ارائه می‌شود. معمولا سرورهای ویندوزی رابط‌های کاربری ساده و در عین حال کاربردی را ارائه می‌دهند و این در حالی است که سرورهای لینوکسی معمولا رابط کاربری گرافیکی ندارند. به همین علت نیز باید از خط فرمان آنها استفاده کرد که نیازمند دانش اولیه‌ای خواهد بود.


از طرف دیگر سرورهای لینوکسی معمولا قابلیت‌های امنیتی بیشتری را در مقایسه با سرورهای ویندوزی ارائه می‌دهند. به همین علت نیز استفاده از سرورهای مجازی لینوکسی برای کسب‌وکارهایی که امنیت برایشان بسیار مهم است گزینه بهتری خواهد بود. از نظر سرعت دسترسی به اطلاعات سرورهای مجازی لینوکسی و ویندوزی تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند.


نوع اتصال به سرور در این دو نوع سرور مجازی نیز با یکدیگر تفاوت‌هایی دارد. در سرورهای مجازی ویندوزی معمولا از پروتکل FTP برای دسترسی به اطلاعات استفاده می‌شود و این در حالی است که برای انجام این کار در سرورهای لینوکسی معمولا از پروتکل SSH استفاده می‌شود.

سخن پایانی

سرور مجازی ایران نامحدود سروری بسیار کاربردی است که به کاربران اجازه می‌دهد تا بتوانند خیلی راحت خدمات خود را به مشتریان ارائه دهند. این سرورها از امنیت و سرعت بالایی برخوردار هستند و ترافیک نامحدود آنها نیز فرصتی را برای کسب‌وکارهای با ترافیک بالا این امکان را فراهم می‌کند تا بتوانند بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهند. برای دسترسی به اطلاعات بیشتر درباره این سرورها یا تهیه آنها می‌توانید از خدمات ارائه شده توسط مجموعه سرور آی تی استفاده کرده و از مزایای این خدمات بهره‌مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب وبلاگ